Naše služby

Služby, které Vám naše firma může poskytnout

Stavební práce

Provádíme komplexní stavební práce od rekonstrukce bytů a domů, výstavbu rodinných domů, přestavby jádra bytů a koupelny, rekonstrukci vstupů až po drobné opravy, jako jsou omítky, štuky, obkládání, malování, nátěry a pokládku zámkové dlažby.

Zateplování objektů

Specializujeme se na revitalizace panelových a bytových domů, jejichž předmětem je zejména zateplení polystyrenem nebo minerální vatou, zateplení a výměna střešní konstrukce, výměna výplní otvorů, rekonstrukce balkonů a lodžií, jejich zasklení a instalace zábradlí.

Zajistíme Vám vyřízení a získání státních dotací, financování, projektovou dokumentaci a poradenství. Na veškeré práce poskytujeme standardně pětiletou záruční dobu. Zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Rekonstrukce budov

Provádíme opravy, částečné nebo kompletní rekonstrukce bytových domů, občanské vybavenosti nebo průmyslových budov a to takzvaně „NA KLÍČ“ nebo jen dodávkou požadovaných prací jednotlivých oborů. Zajišťujeme kompletní dodávky staveb od projektu, realizace až po kolaudaci.

Jsme připraveni řešit jakýkoliv obchodní případ na základě zhodnocení stávajícího stavu objektu, seznámení se s projektovou dokumentací, prohlídkou staveniště a stanovení konkrétního technologického postupu.

Napište nám

9 + 2 =

Havířov - Prostřední Suchá, Budovatelů 771/1, 735 64

+420 604 564 532